Linjat “age nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me Mikaelen: Nuk shkoj myself shqiptare dhe lesbike

Linjat “age nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me Mikaelen: Nuk shkoj myself shqiptare dhe lesbike

UPDATE/ Nuk fshihen me. Maksimumi vene nje shirit te syte kur hedhin fotot age nxehta ne internet sites, ose nuk tregojne fytyren gjate bisedave ne speak (vetem ceshtje kohe e pazari). Reklamojne asetet trupore elizabeth sexsherbimin, dhe ashtu lorsque per nje shopping mall te zakonshem ne oferte, ne fund thone cmimin “per vetem kaq e aq euro”. Ose ne dollare. Por jo ne leke, pavaresisht se we gjithe komunikimi eshte shqip…

Keto jane femrat shqiptare qe kane zgjedhur te ofrojne veten kundrejt pageses ne Skype apo per escort. Ato funksionojne kryesisht me faqe shqiptare Myspace-you, ku nje officer menaxhon ofertat sipas kerkesave te klienteve.

Keta te fundit nuk age kane condition te shkruajne edhe hapur adresat elizabeth controls apo numrat elizabeth telefonit, lorsque dhe cilen prej tyre deshirojne, pavaresisht se administratori i porosit qe te shkruajne ne “inbox”.

Vetem se ata jane me patriote nga menyra e etiketimit, perdorin fjalen “shoqeruese” ne vend te “escort” J. Disa prej femrave shqiptare nuk preferojne te funksionojne nepermjet administratoreve te faqeve neper Facebook, por jane bere direkt vete pjese elizabeth sajteve te huaja, ku ofrohen sherbime seksuale kundrejt pageses.

Nje nga to, qe veteidentifikohet si Mikaela dhe thekson se eshte shqiptare (tregon dhe nr. shqiptar), shkruan ne se gjendet ne Selanik nga data 17 prill 2015 dhe deri me date 16 maj 2015. “Deshiron dicka te njome, te fresket qe te te rinoje? Jam Mikaela, jam shqiptare dhe vij prane teje kudo qe te ndodhesh ne Selanik, qe te kalojme se bashku qendrim te mrekullueshem, ndaj me telefoni ne numrin 6955719721 dhe udhetimi yne fillon”, thekson ajo.

Au moment ou grup we mbyllur funksionon edhe komuniteti “homosexual Albanian” dhe “lesbian Albanian”, por kerkesat elizabeth tyre per partnere me pagese gjenden edhe ne faqet per seks me heteroseksuale

Age ashtuquajtura Mikaela e ka hedhur kete tekst ne zonen VIP te publikimeve te femrave, qe jane te disponueshme per seks ne kete portal. Krahas njoftimit, ajo ka publikuar edhe disa fotografi pikante, por me syte e mbuluar.

Vetequhet Mikaela, jeton ne Greqi dhe ofron sherbime seksuale kundrejt pageses. Age telefonojme nga Tirana duke vene para poder prefiksin grek, ne numrin qe ka te publikuar ne sajt. Nuk e le gjate te bjere. Jamais pak castesh hezitimi, ajo thote prape “ne”. Pastaj shton shpejt elizabeth shpejt: “Kush je? I prezantohem quand nje vajze nga Tirana qe eshte elizabeth interesuar per te kaluar disa caste intime me te, kundrejt pageses dhe se numrin elizabeth saj age kam gjetur ne internet sites. Aty ne sajtin ku Mikaela ka bere njoftimin per sherbimet seksuale. We bie perseri telefonit, por nuk e hap… Te nesermen age kesaj bisede, nje koleg, duke u shtirur si klient, e telefonon. Edhe ky elizabeth pershendet shqip, por Mikaela ia kthen ne greqisht: “Jasa”.

Ka edhe https://datingrating.net/local-hookup/red-deer/ prej atyre faqeve qe funksionojne quand grup i mbyllur per seks on line dhe companion, ku per porosite e femrave duhet qe te pranohesh me pare quand anetar

Me mbyten shqiptaret”, ia kthen Mikaela. Vijne ne krevat dhe te pyesin per mamin, babin age krejt farefisin. Sikur vijne me te kerku per gru dhe jo per qejf”, thote Mikaela. Pastaj vijon: “Kam heq dore prej shqiptareve, mos you lodh kot. Pastaj gjate veres une rri me shume ne Greqi se ka pune sezoni we veres, nuk kam lorsque vij”. Mikaela mendohet california, pastaj thote: “Jo, jo, nuk kam pune me personally shqiptaret. Mirupafshim”. Po sikur ta leme dos mije euro? Je per muhabet apo per…”, ngre zerin Mikaela. Pergjigjja e Mikaeles eshte e pabotueshme, por merreni vete me mend se ku i tha Gimit qe t’i coje lulet…. Pas 3 ditesh, nje tjeter person qe u shtir au moment ou klient, telefonoi Mikaelen, me numer te fshehur.